1812R-824F
API DelevanAPI Delevan
1812R-824F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-824F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
listoch: 1812R-824F.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-824F
Číslo dielu 1812R-824F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38310 pcs Dátový hárok 1812R-824F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-824F TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.5MHz Detailný popis 820µH Unshielded Inductor 67mA 45 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 45 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 67mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1812R-824K
1812R-824K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
Skladom: 74592 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-824K.pdf
RFQ
1812R-823H
1812R-823H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
Skladom: 66875 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-823H.pdf
RFQ
1812R-822K
1812R-822K
popis: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
Stiahnuť ▼: 1812R-822K.pdf
1812R-823G
1812R-823G
Stiahnuť ▼: 1812R-823G.pdf
1812R-824J
1812R-824J
Stiahnuť ▼: 1812R-824J.pdf
1812R-823K
1812R-823K