1812R-823J
API DelevanAPI Delevan
1812R-823J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-823J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
listoch: 1812R-823J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812R-823J
Číslo dielu 1812R-823J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75056 pcs Dátový hárok 1812R-823J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená 1812R-823J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz indukčnosť 82µH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 8MHz
Detailný popis 82µH Unshielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 7 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 169mA Aktuálny - Sýtosť -