1812R-821F
API DelevanAPI Delevan
1812R-821F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-821F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
listoch: 1812R-821F.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-821F
Číslo dielu 1812R-821F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42208 pcs Dátový hárok 1812R-821F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-821F TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 140MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 354mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1812R-684K
1812R-684K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD
Skladom: 74117 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-684K.pdf
RFQ
1812R-820K
1812R-820K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
Skladom: 78550 pcs
Stiahnuť ▼: 1812R-820K.pdf
RFQ
1812R-684J
1812R-684J
Stiahnuť ▼: 1812R-684J.pdf
1812R-820M
1812R-820M
Stiahnuť ▼: 1812R-820M.pdf
1812R-821K
1812R-821K
popis: FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM