1812R-820J
API DelevanAPI Delevan
1812R-820J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-820J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
listoch: 1812R-820J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-820J
Číslo dielu 1812R-820J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99949 pcs Dátový hárok 1812R-820J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-820J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 82nH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 750MHz Detailný popis 82nH Unshielded Inductor 700mA 250 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 250 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA