1812R-471H
API DelevanAPI Delevan
1812R-471H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-471H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
listoch: 1812R-471H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812R-471H
Číslo dielu 1812R-471H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89766 pcs Dátový hárok 1812R-471H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-471H TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 190MHz Detailný popis 470nH Unshielded Inductor 501mA 800 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 800 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 501mA