1812R-470J
API DelevanAPI Delevan
1812R-470J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812R-470J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
listoch: 1812R-470J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812R-470J
Číslo dielu 1812R-470J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 102979 pcs Dátový hárok 1812R-470J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria 1812R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1812R-470J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 47nH Výška - sedenie (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1GHz Detailný popis 47nH Unshielded Inductor 870mA 200 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 200 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 870mA