160R-121JS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160R-121JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120NH 1.295A 75 MOHM
listoch: 160R-121JS.pdf
  • správa
Špecifikácie 160R-121JS
Číslo dielu 160R-121JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 120NH 1.295A 75 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4223 pcs Dátový hárok 160R-121JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Bulk Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 160R-121JS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 120nH Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 550MHz Detailný popis 120nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 75 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.295A