160R-120JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160R-120JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM
listoch: 160R-120JS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 160R-120JS
Číslo dielu 160R-120JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3359 pcs Dátový hárok 160R-120JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160R
hodnotenie - Q @ Freq 48 @ 150MHz
obal Bulk Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 160R-120JS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 150MHz
indukčnosť 12nH Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 900MHz Detailný popis 12nH Unshielded Inductor 1.515A 55 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 55 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.515A