160-391JS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160-391JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 890MA 160 MOHM
listoch: 160-391JS.pdf
  • správa
Špecifikácie 160-391JS
Číslo dielu 160-391JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 390NH 890MA 160 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4751 pcs Dátový hárok 160-391JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Bulk Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 160-391JS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 210MHz Detailný popis 390nH Unshielded Inductor 890mA 160 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 890mA