160-390JS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160-390JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39NH 1.255A 80 MOHM
listoch: 160-390JS.pdf
  • správa
Špecifikácie 160-390JS
Číslo dielu 160-390JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39NH 1.255A 80 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3242 pcs Dátový hárok 160-390JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160
hodnotenie - Q @ Freq 48 @ 100MHz
obal Bulk Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 160-390JS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 100MHz
indukčnosť 39nH Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 900MHz Detailný popis 39nH Unshielded Inductor 1.255A 80 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.255A