1331R-822J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-822J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
listoch: 1331R-822J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-822J
Číslo dielu 1331R-822J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45199 pcs Dátový hárok 1331R-822J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-822J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 53MHz Detailný popis 8.2µH Shielded Inductor 111mA 3.6 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 3.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 111mA
Aktuálny - Sýtosť 111mA
Súvisiace produkty
1331R-822H
1331R-822H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Skladom: 29725 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-822H.pdf
RFQ
1332
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: TOOL
Skladom: 2544 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1331R-822K
1331R-822K
výrobcovia: API Delevan
Stiahnuť ▼: 1331R-822K.pdf
1331R-823J
1331R-823J
popis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331R-823J.pdf
1331R-823K
1331R-823K
Stiahnuť ▼: 1331R-823K.pdf
1331R-821K
1331R-821K
popis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Stiahnuť ▼: 1331R-821K.pdf
1331R-821H
1331R-821H
Stiahnuť ▼: 1331R-821H.pdf
1332
výrobcovia: Greenlee Communications
popis: ADAPTER, 250U (PAIR)
Skladom: 479 pcs
Stiahnuť ▼:
1331R-683J
1331R-683J
popis: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331R-683J.pdf
1331R-683K
1331R-683K
Stiahnuť ▼: 1331R-683K.pdf
1331R-823H
1331R-823H