1331R-821H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-821H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
listoch: 1331R-821H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1331R-821H
Číslo dielu 1331R-821H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23988 pcs Dátový hárok 1331R-821H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 38 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-821H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 165MHz Detailný popis 820nH Shielded Inductor 405mA 270 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 270 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 405mA
Aktuálny - Sýtosť 405mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331R-822K
1331R-822K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Skladom: 54836 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-822K.pdf
RFQ
1331R-682K
1331R-682K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Skladom: 46588 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-682K.pdf
RFQ
1331R-821K
1331R-821K
popis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM