1331R-473J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-473J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
listoch: 1331R-473J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-473J
Číslo dielu 1331R-473J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38182 pcs Dátový hárok 1331R-473J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-473J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 47µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 16MHz Detailný popis 47µH Shielded Inductor 69mA 9.3 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 9.3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 69mA
Aktuálny - Sýtosť 69mA
Súvisiace produkty
1331R-474K
1331R-474K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD