1331R-471J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-471J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
listoch: 1331R-471J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-471J
Číslo dielu 1331R-471J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42443 pcs Dátový hárok 1331R-471J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 41 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-471J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 220MHz Detailný popis 470nH Shielded Inductor 460mA 210 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 210 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 460mA
Aktuálny - Sýtosť 460mA
Súvisiace produkty
1331R-472J
1331R-472J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM
Skladom: 35338 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-472J.pdf
RFQ
1331R-394K
1331R-394K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD
Skladom: 41130 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-394K.pdf
RFQ
1331R-393J
1331R-393J
popis: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331R-393J.pdf
1331R-472K
1331R-472K