1331R-274J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-274J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
listoch: 1331R-274J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-274J
Číslo dielu 1331R-274J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41106 pcs Dátový hárok 1331R-274J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-274J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 270µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 9MHz Detailný popis 270µH Shielded Inductor 61mA 12 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 12 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 61mA
Aktuálny - Sýtosť 18mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331R-332J
1331R-332J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM
Skladom: 39595 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-332J.pdf
RFQ
1331R-332H
1331R-332H
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 28596 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-332H.pdf
RFQ
1331R-274K
1331R-274K
popis: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331R-274K.pdf
1331R-272K
1331R-272K
popis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Stiahnuť ▼: 1331R-272K.pdf
1331R-273H
1331R-273H
popis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331R-273H.pdf
1331R-273K
1331R-273K