1331R-273H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-273H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
listoch: 1331R-273H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-273H
Číslo dielu 1331R-273H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21969 pcs Dátový hárok 1331R-273H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-273H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 27µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 21MHz Detailný popis 27µH Shielded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 5.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 88mA
Aktuálny - Sýtosť 88mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331R-272J
1331R-272J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Skladom: 40909 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-272J.pdf
RFQ
1331R-274K
1331R-274K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
Skladom: 43219 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-274K.pdf
RFQ
1331R-274H
1331R-274H
Stiahnuť ▼: 1331R-274H.pdf
1331R-272K
1331R-272K