1331-823H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331-823H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
listoch: 1331-823H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331-823H
Číslo dielu 1331-823H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 22288 pcs Dátový hárok 1331-823H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331-823H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 11MHz Detailný popis 82µH Shielded Inductor 59mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 13 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 59mA
Aktuálny - Sýtosť 59mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Schurter
popis: PUSH ON CAP 5X20
Skladom: 90740 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: Weidmuller
popis: LMFS 5.08/07/90 3.5SN OR BX
Skladom: 32998 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1331-823J
1331-823J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331-823J.pdf
1331-822K
1331-822K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Stiahnuť ▼: 1331-822K.pdf
popis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Stiahnuť ▼: 1331-821K.pdf
výrobcovia: Weidmuller
popis: LMFS 5.08/06/90 3.5SN OR BX
Stiahnuť ▼: 1331-821J.pdf
133101
výrobcovia: Amphenol Connex (Amphenol RF)
popis: SSMA STRAIGHT CRIMP PLUG FOR RG1
1331-822H
1331-822H