1331-821J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331-821J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
listoch: 1331-821J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331-821J
Číslo dielu 1331-821J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 39087 pcs Dátový hárok 1331-821J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331
hodnotenie - Q @ Freq 38 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331-821J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 165MHz Detailný popis 820nH Shielded Inductor 405mA 270 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 270 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 405mA
Aktuálny - Sýtosť 405mA