1331-223H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331-223H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
listoch: 1331-223H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331-223H
Číslo dielu 1331-223H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 24167 pcs Dátový hárok 1331-223H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331-223H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 24MHz Detailný popis 22µH Shielded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 4.9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 96mA
Aktuálny - Sýtosť 96mA