1331-222J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331-222J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
listoch: 1331-222J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331-222J
Číslo dielu 1331-222J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 40728 pcs Dátový hárok 1331-222J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331-222J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 95MHz Detailný popis 2.2µH Shielded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.1 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 202mA
Aktuálny - Sýtosť 202mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331-184K
1331-184K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD