1210R-821J
API DelevanAPI Delevan
1210R-821J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-821J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
listoch: 1210R-821J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-821J
Číslo dielu 1210R-821J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75368 pcs Dátový hárok 1210R-821J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-821J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 140MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 556mA 670 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 670 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 556mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1210R-821K
1210R-821K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
Skladom: 84256 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-821K.pdf
RFQ
1210R-820J
1210R-820J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
Skladom: 85114 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-820J.pdf
RFQ
1210R-820K
1210R-820K
Stiahnuť ▼: 1210R-820K.pdf
1210R-821F
1210R-821F
Stiahnuť ▼: 1210R-821F.pdf
1210R-683K
1210R-683K
popis: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD