1210R-821H
API DelevanAPI Delevan
1210R-821H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-821H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
listoch: 1210R-821H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-821H
Číslo dielu 1210R-821H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73813 pcs Dátový hárok 1210R-821H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-821H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 140MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 556mA 670 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 670 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 556mA