1210R-122J
API DelevanAPI Delevan
1210R-122J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-122J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
listoch: 1210R-122J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-122J
Číslo dielu 1210R-122J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71673 pcs Dátový hárok 1210R-122J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210R-122J TR 500
1210R122J
DN42033JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.2µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 100MHz Detailný popis 1.2µH Unshielded Inductor 497mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 750 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 497mA