1210R-122H
API DelevanAPI Delevan
1210R-122H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-122H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
listoch: 1210R-122H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210R-122H
Číslo dielu 1210R-122H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81795 pcs Dátový hárok 1210R-122H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-122H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.2µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 100MHz Detailný popis 1.2µH Unshielded Inductor 497mA 750 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 750 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 497mA
Súvisiace produkty
1210R-122F
1210R-122F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
Skladom: 48442 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-122F.pdf
RFQ
1210R-121K
1210R-121K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM