103R-221J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103R-221J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
listoch: 103R-221J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 103R-221J
Číslo dielu 103R-221J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23125 pcs Dátový hárok 103R-221J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103R
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103R-221J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 450MHz Detailný popis 220nH Unshielded Inductor 665mA 220 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 665mA