103R-221F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103R-221F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
listoch: 103R-221F.pdf
  • správa
Špecifikácie 103R-221F
Číslo dielu 103R-221F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6921 pcs Dátový hárok 103R-221F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103R
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103R-221F TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 450MHz Detailný popis 220nH Unshielded Inductor 665mA 220 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 665mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
103R-220K
103R-220K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM