1026R-14H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1026R-14H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1026R-14H
Číslo dielu 1026R-14H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74811 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 1026R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1026R-14H TR 3500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 82nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 725MHz Detailný popis 82nH Unshielded Molded Inductor 1.4A 70 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 70 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.4A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1026R-14K
1026R-14K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
Skladom: 109580 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1027
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: HOLDER BATTERY DUAL CELL 23MM
Skladom: 70195 pcs
Stiahnuť ▼: 1027.pdf
RFQ
1026R-12K
1026R-12K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 68NH 1.5A 60 MOHM TH
Stiahnuť ▼:
1026R-14G
1026R-14G
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: DT MOUNTING CLIP, STRAIGHT, SS,
Stiahnuť ▼: 1027-003-1200.pdf
1026R-12J
1026R-12J
1026R-14J
1026R-14J