1026R-14F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1026R-14F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1026R-14F
Číslo dielu 1026R-14F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36976 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Unshielded séria 1026R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1026R-14F TR 3500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 82nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 725MHz Detailný popis 82nH Unshielded Molded Inductor 1.4A 70 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 70 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.4A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1026R-14H
1026R-14H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
Skladom: 74811 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1026R-14J
1026R-14J
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 85218 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: DT MOUNTING CLIP, STRAIGHT, SS,
Stiahnuť ▼: 1027-003-1200.pdf
1026R-12G
1026R-12G
popis: FIXED IND 68NH 1.5A 60 MOHM TH
1026R-14K
1026R-14K
1026R-12H
1026R-12H
1026R-12K
1026R-12K
1026R-12J
1026R-12J
1026R-10K
1026R-10K
popis: FIXED IND 56NH 1.7A 50 MOHM TH
1026R-14G
1026R-14G
1027
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: HOLDER BATTERY DUAL CELL 23MM
Stiahnuť ▼: 1027.pdf
1026R-12F
1026R-12F
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety