1008-821H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1008-821H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
listoch: 1008-821H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1008-821H
Číslo dielu 1008-821H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 42316 pcs Dátový hárok 1008-821H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1008 Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1008
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 1008-821H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 140MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 708mA 300 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 300 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 708mA
Súvisiace produkty
1008-682K
1008-682K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Skladom: 54366 pcs
Stiahnuť ▼: 1008-682K.pdf
RFQ
1008-821J
1008-821J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Skladom: 59407 pcs
Stiahnuť ▼: 1008-821J.pdf
RFQ
1008-822G
1008-822G
popis: FIXED IND 8.2UH 264MA 2.16 OHM
Stiahnuť ▼: 1008-822G.pdf
popis: FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
Stiahnuť ▼: 1008-820K.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-822J.pdf
1008-822H
1008-822H
Stiahnuť ▼: 1008-822H.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-821G.pdf
1008-822F
1008-822F
Stiahnuť ▼: 1008-822F.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety