1008-820J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1008-820J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
listoch: 1008-820J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1008-820J
Číslo dielu 1008-820J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 54585 pcs Dátový hárok 1008-820J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1008 Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1008
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 1008-820J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 82nH Výška - sedenie (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 915MHz Detailný popis 82nH Unshielded Inductor 801mA 190 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 190 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 801mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1008-821F
1008-821F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Skladom: 20437 pcs
Stiahnuť ▼: 1008-821F.pdf
RFQ
1008-682J
1008-682J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Skladom: 52861 pcs
Stiahnuť ▼: 1008-682J.pdf
RFQ
1008-681K
1008-681K
popis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Stiahnuť ▼: 1008-681K.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-682K.pdf
1008-821H
1008-821H
Stiahnuť ▼: 1008-821H.pdf
1008-682G
1008-682G
Stiahnuť ▼: 1008-682G.pdf
popis: FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
Stiahnuť ▼: 1008-682F.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-682H.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-821G.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-821J.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety