NDIR12HT
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NDIR12HT
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
listoch: NDIR12HT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15 pcs
  • správa
Špecifikácie NDIR12HT
Číslo dielu NDIR12HT Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36012 pcs Dátový hárok NDIR12HT.pdf
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria NDI
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C Počet pozícií 12
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 2,000 Cycles Dĺžka 1.237" (31.42mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.173" (4.40mm)
Vlastnosti Tape Seal Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Aktuálne hodnotenie 25mA