NDIR10HT
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NDIR10HT
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
listoch: NDIR10HT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1008 pcs
  • správa
Špecifikácie NDIR10HT
Číslo dielu NDIR10HT Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68220 pcs Dátový hárok NDIR10HT.pdf
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria NDI
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C Počet pozícií 10
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 2,000 Cycles Dĺžka 1.037" (26.34mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.173" (4.40mm)
Vlastnosti Tape Seal Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Aktuálne hodnotenie 25mA