4DPI-35-II
4D Systems4D Systems
4DPI-35-II Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4DPI-35-II
Výrobca / Značka: 4D Systems
Popis produktu DISPL 3.5" 320X480 PRIMARY RASPB
listoch: 1.4DPI-35-II.pdf2.4DPI-35-II.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 4DPI-35-II
Číslo dielu 4DPI-35-II Výrobca 4D Systems
popis DISPL 3.5" 320X480 PRIMARY RASPB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1638 pcs Dátový hárok 1.4DPI-35-II.pdf2.4DPI-35-II.pdf
Oblasť zobrazenia 73.40mm W x 49.00mm H Dotyková obrazovka Resistive
séria - Ostatné mená 1613-1025
4DPI-35
4DPI35
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie SPI
Farba grafiky Red, Green, Blue (RGB) Bodová veľkosť -
Bodové pixle 480 x 320 (HVGA) Dot Pitch -
Typ zobrazenia TFT - Color Režim zobrazenia Transmissive
Veľkosť obrazovky v diagonále 3.5" (88.90mm) Detailný popis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA)