4DPI-32-II
4D Systems4D Systems
4DPI-32-II Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 4DPI-32-II
Výrobca / Značka: 4D Systems
Popis produktu DISPL 3.2" 320X240 PRIMARY RASPB
listoch: 4DPI-32-II.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 4DPI-32-II
Číslo dielu 4DPI-32-II Výrobca 4D Systems
popis DISPL 3.2" 320X240 PRIMARY RASPB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2102 pcs Dátový hárok 4DPI-32-II.pdf
Oblasť zobrazenia 64.80mm W x 48.60mm H Dotyková obrazovka Resistive
séria - Ostatné mená 1613-1024
4DPI-32
4DPI32
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie SPI
Farba grafiky Red, Green, Blue (RGB) Bodová veľkosť -
Bodové pixle 320 x 240 (QVGA) Dot Pitch -
Typ zobrazenia TFT - Color Režim zobrazenia Transmissive
Veľkosť obrazovky v diagonále 3.2" (81.28mm) Detailný popis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 3.2" (81.28mm) 320 x 240 (QVGA)