MU18-250DFK
3M3M
MU18-250DFK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MU18-250DFK
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
listoch: MU18-250DFK.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie MU18-250DFK
Číslo dielu MU18-250DFK Výrobca 3M
popis CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 533638 pcs Dátový hárok MU18-250DFK.pdf
Wire Gauge 18-22 AWG ukončenie Crimp
Typ koncovky Standard Šírka karty 0.250" (6.35mm)
Tab Thickness 0.032" (0.81mm) Dĺžka karty -
séria Scotchlok™ obal Bulk
Ostatné mená 00054007013006
MU18-250DFK (BULK)
MU18250DFK
Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Dĺžka - celkovo 0.660" (16.76mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný priemer - Izolácia Non-Insulated
rod Female Vlastnosti Butted Seam
Detailný popis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated Kontaktný materiál Brass