MU18-187DFK
3M3M
MU18-187DFK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MU18-187DFK
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
listoch: MU18-187DFK.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie MU18-187DFK
Číslo dielu MU18-187DFK Výrobca 3M
popis CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 444954 pcs Dátový hárok MU18-187DFK.pdf
Wire Gauge 18-22 AWG ukončenie Crimp
Typ koncovky Standard Šírka karty 0.187" (4.75mm)
Tab Thickness 0.020" (0.51mm) Dĺžka karty -
séria Scotchlok™ obal Bulk
Ostatné mená 00054007023661
MU18-187DFK (BULK)
MU18187DFK
Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Dĺžka - celkovo 0.580" (14.73mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný priemer - Izolácia Non-Insulated
rod Female Vlastnosti Butted Seam
Detailný popis 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated Kontaktný materiál Brass