FDI18-187Q
3M3M
FDI18-187Q Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FDI18-187Q
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu FM DISCONNECT FULLY NYLON INS
listoch: FDI18-187Q.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie FDI18-187Q
Číslo dielu FDI18-187Q Výrobca 3M
popis FM DISCONNECT FULLY NYLON INS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18302 pcs Dátový hárok FDI18-187Q.pdf
Wire Gauge 18-22 AWG ukončenie Crimp
Typ koncovky Standard Šírka karty 0.187" (4.75mm)
Tab Thickness 0.020" (0.51mm) Dĺžka karty -
séria Highland™ obal Bulk
Ostatné mená 00051128600023
3M157454
FDI18-187Q-ND
Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Dĺžka - celkovo 0.810" (20.57mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný priemer 0.145" (3.68mm) Izolácia Fully Insulated
rod Female Vlastnosti Butted Seam
Detailný popis 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktný materiál Brass