FDI14-250C
3M3M
FDI14-250C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FDI14-250C
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
listoch: FDI14-250C.pdf
  • správa
Špecifikácie FDI14-250C
Číslo dielu FDI14-250C Výrobca 3M
popis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5411 pcs Dátový hárok FDI14-250C.pdf
Wire Gauge 14-16 AWG ukončenie Crimp
Typ koncovky Standard Šírka karty 0.250" (6.35mm)
Tab Thickness 0.032" (0.81mm) Dĺžka karty -
séria Highland™ obal Bulk
Ostatné mená 054007-70217
FDI14250C
Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka - celkovo 0.870" (22.10mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolačný priemer 0.145" (3.68mm)
Izolácia Fully Insulated rod Female
Vlastnosti Butted Seam Detailný popis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated