Z8F021ASH020EC
ZilogZilog
Zilog
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: Z8F021ASH020EC
Výrobca / Značka: Zilog
Popis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
listoch: Z8F021ASH020EC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie Z8F021ASH020EC
Číslo dielu Z8F021ASH020EC Výrobca Zilog
popis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4604 pcs Dátový hárok Z8F021ASH020EC.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V rýchlosť 20MHz
séria Encore!® XP® Veľkosť RAM 512 x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 2KB (2K x 8)
periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT obal Tube
Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ostatné mená 269-3340
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TA)
Počet I / O 17 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Veľkosť EEPROM 64 x 8
Detailný popis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH Prevodníky dát -