ZOR-25-R-PN0R
YageoYageo
Yageo
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ZOR-25-R-PN0R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL
listoch: ZOR-25-R-PN0R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ZOR-25-R-PN0R
Číslo dielu ZOR-25-R-PN0R Výrobca Yageo
popis RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2800823 pcs Dátový hárok ZOR-25-R-PN0R.pdf
tolerancia Jumper Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
séria ZOR odpor 0 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Detailný popis 0 Ohms Jumper 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
zloženie Carbon Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ZOR-12-B-52-0R
ZOR-12-B-52-0R
výrobcovia: Yageo
popis: RES 0 OHM 1/6W JUMP AXIAL
Skladom: 4138570 pcs
Stiahnuť ▼: ZOR-12-B-52-0R.pdf
RFQ
ZOR-12-R-52-0R
ZOR-12-R-52-0R
výrobcovia: Yageo
Skladom: 5615993 pcs
Stiahnuť ▼: ZOR-12-R-52-0R.pdf
RFQ
20J2K7
20J2K7
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL