RT2512CKB07124RL
YageoYageo
RT2512CKB07124RL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RT2512CKB07124RL
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 124 OHM 0.25% 3/4W 2512
listoch: RT2512CKB07124RL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RT2512CKB07124RL
Číslo dielu RT2512CKB07124RL Výrobca Yageo
popis RES SMD 124 OHM 0.25% 3/4W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 164139 pcs Dátový hárok RT2512CKB07124RL.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±10ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
séria RT odpor 124 Ohms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 124 Ohms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film