RT1206FRE07976RL
YageoYageo
RT1206FRE07976RL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RT1206FRE07976RL
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 976 OHM 1% 1/4W 1206
listoch: RT1206FRE07976RL.pdf
  • správa
Špecifikácie RT1206FRE07976RL
Číslo dielu RT1206FRE07976RL Výrobca Yageo
popis RES SMD 976 OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4521774 pcs Dátový hárok RT1206FRE07976RL.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
séria RT odpor 976 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 976 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film