RT1206FRE0723K2L
YageoYageo
RT1206FRE0723K2L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RT1206FRE0723K2L
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 23.2K OHM 1% 1/4W 1206
listoch: RT1206FRE0723K2L.pdf
  • správa
Špecifikácie RT1206FRE0723K2L
Číslo dielu RT1206FRE0723K2L Výrobca Yageo
popis RES SMD 23.2K OHM 1% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5006131 pcs Dátový hárok RT1206FRE0723K2L.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha 1206 Hrúbka (Max) ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) séria RT
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 1206 (3216 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu RT1206FRE0723K2L Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti Moisture Resistant FIFO je 2
Rozšírený popis 23.2k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1%
popis RES SMD 23.2K OHM 1% 1/4W 1206 Povlak, typ puzdra Thin Film