RT0805FRE0723K2L
YageoYageo
RT0805FRE0723K2L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RT0805FRE0723K2L
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 23.2K OHM 1% 1/8W 0805
listoch: RT0805FRE0723K2L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RT0805FRE0723K2L
Číslo dielu RT0805FRE0723K2L Výrobca Yageo
popis RES SMD 23.2K OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5827907 pcs Dátový hárok RT0805FRE0723K2L.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RT odpor 23.2 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 23.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film