RT0402FRE07105RL
YageoYageo
RT0402FRE07105RL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RT0402FRE07105RL
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402
listoch: RT0402FRE07105RL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RT0402FRE07105RL
Číslo dielu RT0402FRE07105RL Výrobca Yageo
popis RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3338029 pcs Dátový hárok RT0402FRE07105RL.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria RT odpor 105 Ohms
Výkon (watty) 0.063W, 1/16W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.014" (0.35mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 105 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film