RT0201FRE07910RL
YageoYageo
RT0201FRE07910RL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RT0201FRE07910RL
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 910 OHM 1% 1/20W 0201
listoch: RT0201FRE07910RL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RT0201FRE07910RL
Číslo dielu RT0201FRE07910RL Výrobca Yageo
popis RES SMD 910 OHM 1% 1/20W 0201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1209068 pcs Dátový hárok RT0201FRE07910RL.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0201 Veľkosť / rozmer 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
séria RT odpor 910 Ohms
Výkon (watty) 0.05W, 1/20W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0201 (0603 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.010" (0.26mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 910 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film