MMP200FRE38R3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP200FRE38R3
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
listoch: MMP200FRE38R3.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP200FRE38R3
Číslo dielu MMP200FRE38R3 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 2W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 429225 pcs Dátový hárok MMP200FRE38R3.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMP odpor 38.3 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 38.3 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film