MMP200FRE330K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP200FRE330K
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
listoch: MMP200FRE330K.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP200FRE330K
Číslo dielu MMP200FRE330K Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 2W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 525977 pcs Dátový hárok MMP200FRE330K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMP odpor 330 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 330 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film