MMP200FRE2K49
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP200FRE2K49
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
listoch: MMP200FRE2K49.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP200FRE2K49
Číslo dielu MMP200FRE2K49 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 2W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 434541 pcs Dátový hárok MMP200FRE2K49.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMP odpor 2.49 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 2.49 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMP200FRE2K26
MMP200FRE2K26
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Skladom: 464999 pcs
Stiahnuť ▼: MMP200FRE2K26.pdf
RFQ
MMP200FRE2K8
MMP200FRE2K8
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Skladom: 489981 pcs
Stiahnuť ▼: MMP200FRE2K8.pdf
RFQ
MMP200FRE2K4
MMP200FRE2K4
popis: RES SMD 1% 2W MELF