MMP200FRE18R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP200FRE18R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
listoch: MMP200FRE18R.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP200FRE18R
Číslo dielu MMP200FRE18R Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 2W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 417344 pcs Dátový hárok MMP200FRE18R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMP odpor 18 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 18 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMP200FRE187K
MMP200FRE187K
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Skladom: 422542 pcs
Stiahnuť ▼: MMP200FRE187K.pdf
RFQ
MMP200FRE182R
MMP200FRE182R
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Skladom: 449248 pcs
Stiahnuť ▼: MMP200FRE182R.pdf
RFQ
MMP200FRE18R7
MMP200FRE18R7
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stiahnuť ▼: MMP200FRE18R7.pdf
MMP200FRE196K
MMP200FRE196K
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stiahnuť ▼: MMP200FRE196K.pdf
MMP200FRE191R
MMP200FRE191R
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stiahnuť ▼: MMP200FRE191R.pdf
MMP200FRE18R2
MMP200FRE18R2
popis: RES SMD 1% 2W MELF